Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Kancsó citrommal, 1979
57

Demény Miklós (1939-2010)

Kancsó citrommal, 1979

Olaj, farost, 45x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Demény M 979

ELADVA