1. aukció
Kövesdy Géza (1887-1950) Kancsók és gyümölcsök, 1908
120

Kövesdy Géza (1887-1950)

Kancsók és gyümölcsök, 1908

Olaj, vászon, 47,5x47,5 cm
Jelezve balra lent: Kövesdy G. 908
Kikiáltási ár: 100 000 Ft