10. aukció
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955) Kancsós csendélet almákkal, 1940
26

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955)

Kancsós csendélet almákkal, 1940

Olaj, papír, 60,5x43 cm
Jelezve jobbra lent: GSZK 1940
Kikiáltási ár: 180 000 Ft