A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Berény Róbert (1887-1953) Kancsós csendélet II., 1928 körül
17

Berény Róbert (1887-1953)

Kancsós csendélet II., 1928 körül

Olaj, vászon, 73x52 cm
Jelezve balra lent: Berény