63. aukció
Czimra Gyula (1901-1966) Kancsós, poharas csendélet, 1961
121

Czimra Gyula (1901-1966)

Kancsós, poharas csendélet, 1961

Olaj, papír, 50x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra; Hátoldalon felirat: Czimra Gyula 1901-1966 olaj Kancsós, poharas csendélet, 1961
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 44. árverés, 46. tétel