121 legszebb magyar festmény
Orbán Dezső (1884-1987) Kannás csendélet, 1910
41

Orbán Dezső (1884-1987)

Kannás csendélet, 1910

Olaj, vászon, 75x90 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán Paris 910