16. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Kanyargós út
119

Frank Frigyes (1890-1976)

Kanyargós út

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 380 000 Ft