75. tavaszi aukció
Berény Róbert, népiélet
161

Berény Róbert (1887-1953)

Kapáló asszonyok, 1930-as évek második fele

Olaj, papír papírlemezen, 71 x 53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berény
Jelezve hátoldalon: Berény Róbert
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Dr. Görgényi Frigyes tulajdonában (1974)

KIÁLLÍTVA:
¦ Dr. Forgács Péter és Dr. Görgényi Frigyes magángyűjteményének kiállítása. Hazafias Népfront VI. Kerületi Bizottságának Klubja, Budapest, 1974. november-december (kat. n.)