6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Sváby Lajos (1935-2020) Kapcsolat, 1978
96

Sváby Lajos (1935-2020)

Kapcsolat, 1978

Olaj, vászon, 90 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Sváby 78 VII 21
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft