11. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Kapirgálók
31

Berény Róbert (1887-1953)

Kapirgálók

Olaj, karton, 49,5x69,5 cm
Jelezve balra fent: Berény
Kikiáltási ár: 850 000 Ft