2. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Kápolna a domboldalon
59

Kápolna a domboldalon

Olaj, vászon, 28x34 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 450 000 Ft

66

Táborozás

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft