58. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Kaposvári kertem
175

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Kaposvári kertem

Olaj, papír papírlemezen, 29,5x37 cm
Jelezve balra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

Aukcionálva:

BÁV 47. árverés, 258. tétel

14

Balzac

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
40

Kislány babával

Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft