67. Aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Kaposvári utca télen, 1917
123

Bernáth Aurél (1895-1982)

Kaposvári utca télen, 1917

Olaj, karton, 49 x 38 cm
Jelezve balra lent: Bernáth 1917
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

Életmű-katalógus szám: 1917/23.

¦ egykor Zimányi L. gyűjteményében