65. aukció (2020. december)
Keserü Ilona (1933-) Káprázat, 1985
3

Keserü Ilona (1933-)

Káprázat, 1985

Színes litográfia, papír, 58x53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü Ilona 1985, jelezve balra lent: Káprázat (S), jelezve középen lent: 22/25
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

41

Keserü Ilona (1933-)

Hommage á Nervi, 1966

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft