65. aukció (2020. december)
Pap Géza (1883-1961) Kaptár, 1908
126

Pap Géza (1883-1961)

Kaptár, 1908

Olaj, papírlemez, 46,5x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pap Géza 1908 Kaptár, Hátoldalán felirat: Pap Géza Tanyasi részlet olf. 300 kor. VII. Akácfa u. 47. I 17/a
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft