59. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Kapu, 1950
69

Nagy Oszkár (1883-1965)

Kapu, 1950

Olaj, vászon, 44,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 950
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft