24. aukció
Román György (1903-1981) Kapu, 1970
209

Román György (1903-1981)

Kapu, 1970

Olaj, farost, 73,5x50 cm
Jelezve jobbra fent: Román György 970
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Oeuvre jegyzék szám: 1970.7 In: Kolozsváry Marianna: Román György. Budapest, 2001.