8. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Kapu, 1993
105

Konok Tamás (1930-2020)

Kapu, 1993

Olaj, farost, 58x58 cm
Jelezve hátul: Konok 1993/109
Kikiáltási ár: 450 000 Ft