58. aukció
Czimra Gyula (1901-1966) Kapu a várban, 1962
117

Czimra Gyula (1901-1966)

Kapu a várban, 1962

Olaj, karton, 43,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra 962.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft