Kortárs aukció 2019
Keserü Ilona (1933-) Kapu (C), 1969-2006
31

Keserü Ilona (1933-)

Kapu (C), 1969-2006

Vaskarc, olaj, grafit, papír, 83,5x59 cm
Jelezve balra lent: Kapu (C) vaskarc, vegyes t.
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 2 600 000 Ft

OEUVRE-jegyzékszám:

iki.1972.1162

Festész-gyűjtemény (2008)

Kiállítva és reprodukálva:

Képerő – Keserü Ilona művek 1982-2008. MODEM, Debrecen, 2008. november 22. – 2009. március 1., kép: 9./3.

https://www.ikeseru.org/hun/mucsoportok/sirko.html

24

Keserü Ilona (1933-)

Pannóterv 3, 1978

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
64

Keserü Ilona (1933-)

Szimultán (5), 1992

Kikiáltási ár: 130 000 Ft