9. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Kapu mellett, 1923
149

Litteczky Endre (1880-1953)

Kapu mellett, 1923

Olaj, karton, 37x49 cm
Jelezve jobbra lent: LE 1923
Kikiáltási ár: 150 000 Ft