29. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Karácsonyfa 9 farkassal
101

El Kazovszkij (1950-2008)

Karácsonyfa 9 farkassal

Olaj, fa, 122x50 cm
Jelezve balra lent: El Kazovszkij Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij Karácsonyfa 9 farkassal
Kikiáltási ár: 650 000 Ft