36. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Karácsonyfa
10

Bernáth Aurél (1895-1982)

Karácsonyfa

Akvarell, vásznazott papír, 36x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: AB
Kikiáltási ár: 140 000 Ft