32. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Karaván (A magyar álom), 1940 körül
120

Batthyány Gyula (1887-1959)

Karaván (A magyar álom), 1940 körül

Olaj, vászon, 130,5x90,5 cm
Jelezve jobbra fent: Batthyány
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft