Best of Mű-Terem
Faragó Géza (1877-1928) Karcsú nő lámpafényben, 1913
52

Faragó Géza (1877-1928)

Karcsú nő lámpafényben, 1913

Olaj, vászon, 81x63 cm
Jelezve balra lent: Faragó Géza