121 legszebb magyar festmény
Faragó Géza (1877-1928) Karcsú Nő Macskával Lámpafényben, 1913
55

Faragó Géza (1877-1928)

Karcsú Nő Macskával Lámpafényben, 1913

Olaj, vászon, 81x63 cm
Jelezve balra lent: Faragó Géza