6. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Karcsú nő macskával lámpafényben, 1913, (A Tungsram Wolfram-izzó plakátjához készült kompozíció olajváltozata)
17

Faragó Géza (1877-1928)

Karcsú nő macskával lámpafényben, 1913, (A Tungsram Wolfram-izzó plakátjához készült kompozíció olajváltozata)

Olaj, vászon, 81x63 cm
Jelezve balra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 750 000 Ft