65. aukció (2020. december)
Rozsda Endre (1913-1999) Kariatídák
46

Rozsda Endre (1913-1999)

Kariatídák

Olaj, vászon, 40,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda, Hátoldalon: Endre Rozsda hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

14

Rozsda Endre (1913-1999)

Revue

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
30

Rozsda Endre (1913-1999)

Danse de la Guerre, 1942

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
35

Rozsda Endre (1913-1999)

Kompozíció

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
39

Rozsda Endre (1913-1999)

Körhinta, 1998

Kikiáltási ár: 950 000 Ft