31. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Karlsbadi részlet, 1928
18

Boldizsár István (1897-1984)

Karlsbadi részlet, 1928

Olaj, vászon, 74,5x109,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1928
Kikiáltási ár: 550 000 Ft