64. aukció
Patkó Károly Keszthely Karmelita templom
123

Patkó Károly (1895-1941)

Karmelita templom Keszthelyen, 1932

Akvarell, tus, papír, 45,5x61,5 cm
Jelezve balra lent: Keszthely 1932. VII/9 Karmelita templom Keszthely "Pap utca" Patkó Keszthely, Kirche von Keszthely Ungarn
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ egykor Reinhold Hofstätter (Bécs) gyűjteményében