75. tavaszi aukció
Gulácsy Lajos, karnevál, grafika
135

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Karnevál vége, 1910 körül

Ceruza, papír, 17,7 x 14 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ Első Magyar Látványtár – Vörösváry Ákos gyűjteményéből

KIÁLLÍTVA:
¦ Gulácsy Lajos centenáriumi kiállítása. Fészek Galéria, Budapest, 1982. október 5-25. (kat. sz. n.)
¦ Gulácsy Lajos emlékkiállítása. Kecskeméti Galéria, 1986. március 13. – június 1., kat.: 27.

REPRODUKÁLVA:
¦ Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Gondolat, Budapest, 1983. 300.o.
¦ Gulácsy Lajos emlékkiállítása, kiáll. kat. Kecskeméti Galéria, 1986. o.n.
¦ Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Fekete Sas Kiadó, Budapest, 2007. 272.o. (184. kép)