12. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Karnevál Velencében a Doge palota előtt, 1995
105

Schéner Mihály (1923-2009)

Karnevál Velencében a Doge palota előtt, 1995

Olaj, farost, 80x100 cm
Jelezve balra lent: Schéner, hátoldalon: Schéner Mihály: Karnevál Velencében a Doge palota előtt 1995
Kikiáltási ár: 280 000 Ft