A Dévényi-gyűjtemény
Bernáth Aurél (1895-1982) Karosszékben ülő férfi, 1935 körül
34

Bernáth Aurél (1895-1982)

Karosszékben ülő férfi, 1935 körül

Olaj, vászon, 71x34 cm
Jelezve jobbra lent: BA