75. tavaszi aukció
Vaszkó Ödön, neue sachlichkeit
157

Vaszkó Ödön (1896-1945)

A modell, Hátoldalon: Karosszékben ülő nő

Olaj, vászon, 90 x 66 cm
Jelzés nélkül.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft