74. Téli aukció
Pécsi Pilch Dezső kártya
40

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Kártyázó hölgyek

Olaj, vászon, 85 x 115 cm
Jelezve jobbra lent: Pécsi
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft