50. Jubileumi Aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Kártyázók
10

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Kártyázók

Akvarell, fedőfehér, ceruza, papír, papírlemezen, 18x23 cm
Jelezve balra lent: Rónai Jelezve jobbra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft