31. aukció
Bak Imre (1939-) Kassák emlékére, 1987
23

Bak Imre (1939-2022)

Kassák emlékére, 1987

Akril, vászon, 40x30 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/87 Kassák emlékére (változat)
Kikiáltási ár: 280 000 Ft