42. Aukció
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949) Kastélykert, 1928
124

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Kastélykert, 1928

Olaj, vászon, 71x50,5 cm
Jelezve balra lent: Pécsi Pilch 928
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 9. árverés, 101. tétel