9. aukció
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949) Kastélykert, 1928
101

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Kastélykert, 1928

Olaj, vászon, 71x50 cm
Jelezve balra lent: Pécsi Pilch 928.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft