11. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Kastélykert
181

Pólya Tibor (1886-1937)

Kastélykert

Olaj, vászon, 60,5x77 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya T.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft