21. aukció
Liezen-Mayer Sándor (1839-1898) Kastélykertben
149

Liezen-Mayer Sándor (1839-1898)

Kastélykertben

Olaj, vászon, 116x82 cm
Jelezve balra lent: A. Liezenmayer
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft