42. Aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Kastélypark
137

Schéner Mihály (1923-2009)

Kastélypark

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Hátoldalon: Hálám jeléül Laci barátomnak, Schéner Mihály