17. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Kastélypark tóval
115

Fényes Adolf (1867-1945)

Kastélypark tóval

Olaj, vászon, 29x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

BÁV 29. aukció, 73. tétel