72. Tavaszi aukció
Koszta József, kislány portré
64

Koszta József (1861-1949)

Katóka, 1917 körül

Olaj, fa, 25 x 19,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Triznya József gyűjteményében

AUKCIONÁLVA:
¦ BÁV 57. Képaukció, Budapest, 1982. május, kat.: 114.