28. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Katona
181

Tóth Menyhért (1904-1980)

Katona

Olaj, vászon, 50,5x35 cm
Jelezve balra fent: SZJ
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft