9. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Katonai tábor télen
35

Katonai tábor télen

Olaj, fa, 21x40 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Proveniencia: Dr. Völgyessy Ferenc gyűjteménye