25. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Katonák (Az első beállítás)
38

Katonák (Az első beállítás)

Akvarell, fedőfehér, papír, 27x42 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Die erste Richtung (Seite und Elevation) des 219n Ks. Ms. II.
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Reprodukálva: Festőművészeink a korabeli sajtó írásaiban. Szerk.: Gassama-Szabó Bernadett – Wittek Zsolt. Orlikon KIadó, Budapest, 2005. 183.