33. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Katonák az erdőben
23

Katonák az erdőben

Akvarell, ceruza, papír, 29,5x23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Hátoldalon: hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 180 000 Ft