121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Katonák téli erdőben (Vonuló katonák), 1914-1918
119

Katonák téli erdőben (Vonuló katonák), 1914-1918

Olaj, vászon, 35x42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky

Hátoldalán: hagyatéki pecsét és felirat: Pálmai József leltározta Budapest 1919 szept 9.