55. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Katonák
118

Katonák

Olaj, tus, fa, 24,5x41,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 31. árverés, 130. tétel